Betölthetô álláshelyek

Nagykôrösi Kolping Katolikus Általános Iskola

keresi új munkatársát heti 20 óra részmunkaidőben

Gazdasági munkatárs pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítói számlák, bankkivonatok, bérek könyvelése
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Kimutatások, tájékoztatások készítése, rendszerezése
  • Év végi záráshoz kapcsolódó feladatok, (eredmény kimutatás, mérleg, kiegészítő melléklet)
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Statisztikai adatok online feltöltése (havi, negyedéves, egészségbiztosítási statisztika)
  • Intézményvezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás kijelölt vezetőkkel és munkatársakkal
  • Az intézmény gazdálkodásának irányítása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség és aktív regisztráció
  • TB ügyintézői, bérszámfejtési ismeretek
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Oktatás intézménynél, szervezetnél szerzett szakmai tapasztala
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés
  • Excel ismeret
  • Nyitott személyiség, aki szeret tanulni és új ismereteket szerezni
  • Proaktív attitűd
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • KIRA felület ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Heti 20 órás munkaviszony
  • Inspiráló munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező, értékteremtő szervezetben határozatlan idejű, részmunkaidős munkaszerződéssel
  • Magas szintű folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel támogatása
  • Laptop, mobiltelefon
  • Jelentkezés módja:

    Szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a hr[kukac]koszisz.hu e-mail címen.

    „Add, hogy felismerjük korunk problémáit, s hogy tevékenyen részt vegyünk megoldásukban.”

    - Adolph Kolping -