Betölthetô álláshelyek

Kolping Oktatási és Szociális Intézményfenntartó Szervezet

keresi új munkatársát teljes munkaidőre

Irodavezetôi asszisztens pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodavezető napi munkájának proaktív támogatása,
  • Flotta kezelése, nyilvántartása, kapcsolattartás (gépjárműpark, telefonok),
  • Klasszikus irodai feladatok ellátása (posta teljeskörű intézése, telefonkezelés, beérkező dokumentumok iktatása, fénymásolás, scennelés stb.),
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása,
  • Találkozók és tárgyalások szervezése, tárgyalófoglalások koordinálása,
  • Rendezvényszervezés, utazásszervezés, egyéb koordinálási feladatok,
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a Szervezet Intézményeinek vezetőivel, külső partnerekkel,
  • Tárgyaló rendezvényekre, tárgyalásokra való előkészítése, rendben tartása,
  • Iroda üzemeltetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (kapcsolattartás alvállalkozókkal),
  • Irodaszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, szervezése (irodai forgóeszköz nyilvántartása, beszerzése; irodai munkaeszközök javíttatása, pótlása),
  • Konyhai készletek feltöltése (kávé, tej, gyümölcs), egyéb online beszerzések.
  • Szakmai ismeretek, amire szükség van:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és kiváló kommunikáció,
  • Proaktív, pörgős és vidám attitűd,
  • Pontos, precíz munkavégzés, határozott fellépés
  • Csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes,
  • Multitasking, rendszerszemlélet, adminisztrációs készség.
  • Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook), Teams magabiztos használat,
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű.
  • Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Munkakezdés 2022.09.01-től
  • Változatos és sokrétű feladatok
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező, értékteremtő szervezetben határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bejárás támogatása, parkolási lehetőség biztosítása,
  • Kávé és friss gyümölcs
  • Csapatépítő programok, közös ebédek
  • Munkavégzés helyszíne:

    KOSZISZ telephelyén (1035 Budapest, Vihar utca 8.) vagy a közvetlen felettes által megjelölt helyszínen (rendezvény)

    Szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a hr[kukac]koszisz.hu e-mail címen.

    „Add, hogy felismerjük korunk problémáit, s hogy tevékenyen részt vegyünk megoldásukban.”

    - Adolph Kolping -